Motto Ankara

Motto Ankara
REKLAM ALANI

Sektörün başarılı firmalarından Ata Yıldız Grup tarafından inşa edilen Motto Ankara, başkentin Çankaya ilçesinde yükselmektedir.

Motto Ankara

Çağdaş çizgileri, modern mimarisi ve lüks donatıları ile Motto Ankara, Ankara‘da yükseliyor. Toplam 387 konuttan oluşan proje Ata Yıldız Grup tarafından inşa ediliyor. Ata Yıldız Grup tecrübesi ile benzersiz bir yaşam alanı olarak karşımıza çıkan proje, konumu ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Toplam 34 cadde mağazasının da yer aldığı projede konforlu bir konut deneyimine sahip olacaksınız. Ankara’nın merkezinde, eksiksiz bir yaşam Motto Ankara’da sizi bekliyor.

ARA REKLAM ALANI

Motto Ankara Kat Planı

Modern konutları ile dikkat çeken Motto Ankara 1+1 ve 2+1 kat planlarından oluşan 387 konut içermektedir. Projede yer alan konutların 231 adeti 1+1, 156 adeti ise 2+1 oda seçeneğine sahiptir. Çağdaş dizaynı ve verimli kullanım alanları ile yükselen projede 1+1 daireler 54 metrekare büyüklüğe sahiptir. Projede yer alan 2+1 oda seçeneğine sahip daireler ise 82 metrekarelik büyüklüğe sahiptir.

Motto Ankara Nerede?

Başkentin gözde merkezlerinden Çankaya’da yükselen Motto Ankara, ismi gibi iddialı. Ankara’nın yeni mottosu olmak için dizayn edilen proje, Doğukent Bulvarı’nda yer almaktadır. Proje konumu itibariyle yatırımcıların dikkatini çekmekte, kazanç getirme potansiyeline sahiptir. Merkezi konumu ile çevresinde hemen her şey bulunan proje, hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, duraklar, metrolar gibi birçok seçenek ayağınızın altında olacak. Merkezi yollara komşu konumu ile dikkat çeken proje, hızlı bir şekilde Ankara’nın her yerine ulaşacağınız bir konuma sahiptir.

Motto Ankara Sosyal Donatıları

Çağdaş dizaynı ile yükselen Motto Ankara, birinci sınıf özellik ve donatıları ile sizleri bekliyor. Yaşam standartlarınızı yükseltmeyi hedefleyen projede öncelikli hissedeceksiniz. 24 saat güvenlik personeli ile korunan projede kameralı güvenlik sistemi de mevcut. Bu sayede huzur içerisinde sevdiklerinizle yaşayacaksınız. Kapalı otopark ile araçlarınızı güvenle park edecek, park sorunundan kurtulacaksınız. Ayrıca sauna, merkezi uydu gibi birçok detay da projede yer alıyor. Eksiksiz ve lüks bir yaşam için siz de Ankara’nın yeni mottosuna sahip olun.

Motto Ankara Teslim Tarihi

Projede teslimler 2022 yılı içerisinde yapılacaktır.

Proje Görselleri

Proje Özellikleri

  • Sauna
  • Kapalı Otopark
  • Kameralı Güvenlik
  • Merkezi Uydu Sistemi
  • Asansör
  • Ankastre Set
  • Jeneratör
  • Hidrofor
  • Su Deposu
  • Lobi

Tanıtım Filmi

Kat Planları

Konum

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.