Referans Ankara’da Son Daireler Son Fırsatlar

05.09.2021
111
Referans Ankara’da Son Daireler Son Fırsatlar
REKLAM ALANI

Lüks bir konut deneyimi sunan Referans Ankara projesinde kampanyalı ödeme seçenekleri sizi bekliyor. 2021 yılı içerisinde teslimi yapılacak son konutlar için son şansı kaçırmayın!

Dev bir yaşam kompleksi

Eşsiz bir yaşam alanı olarak inşa edilen Referans Ankara projesi 50 bin metrekarelik bir arazide yükseliyor. 2104 konuttan oluşan dev proje 9 bloktan oluşmaktadır. SF Yıldız İnşaat, Ata Yıldız Grup ve Fırat Life Style gibi sektörün öncü firmaları ortaklığında ortaya çıkan projede modern bir yaşam sizi bekliyor. Çağdaş çizgilerden oluşan tasarımı, lüks donatıları ve merkezi lokasyonu ile dikkat çeken proje Ankara Eryaman’da inşa ediliyor. Birinci sınıf bir yaşam için Referans Ankara‘da yerinizi alın.

ARA REKLAM ALANI

Konforlu bir yaşam için dizayn edilen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planları sizi bekliyor. Referans Ankara projesi kapsamında yer alan 2 bin 104 konut 9 blokta yer alıyor. Verimli kullanım alanlarına sahip konutlar, yaşam standartlarınızı yükseltecek. En küçük dairesinin 71 metrekarelik alana sahip olduğu projede, en büyük daireler 182 metrekare büyüklük ile karşımıza çıkıyor.

Eryaman Stadı’nın yanı başında bir yaşam alanı

Ankara konut projeleri arasında yer alan Referans Ankara projesi, Eryaman’da yükseliyor. Son yılların yatırım alan konumlarından olan konumu ile eşsiz bir yatırım fırsatı sizi bekliyor. Eryaman Stadı’na çok yakın bir lokasyona sahip olan proje ile kolay ulaşım imkanları sizi bekliyor. Çevresinde eğitim ve sağlık kurumları yakın olan proje ayrıca alışveriş merkezlerine de kolay ulaşım seçeneklerine sahiptir. Ankara’nın her noktasına hızlı ulaşım imkanına sahip olabileceğiniz proje ile merkezi konum avantajı sizi bekliyor.

Lüks bir yaşam alanına sahip olmanız için yükselen Referans Ankara konutları sizi bekliyor. Birinci sınıf yaşam standartları ile yükselen projede kapalı yüzme havuzu ile dört mevsim suyun tadını çıkabileceksiniz. Basketbol, hentbol, voleybol sahaları, tenis kortu gibi seçenekler ile spor dolu bir yaşam sizi bekiyor. Fitness merkezi, 7 gün 24 saat güvenlik, otopark gibi seçenekler de projede yer alıyor. Hamam ve spanın da yer aldığı proje ile keyifli bir deneyim sizi bekliyor.

Kampanyalı ödeme seçenekleri ile cebinizi rahatlatın!

Kampanya kapsamında son dairelere eşsiz fiyatlar ile sahip olun. Uygun fiyata satılan Referans Ankara konutları eşsiz vade imkanları ile dikkat çekiyor. 120 ay vade imkanı ile satılan konutlar %0,99 vade oranı ile yeni sahiplerini bekliyor. Referans Ankara kampanyası ile 10 yıl vadeye 0,99 vade farkıyla sahip olabilirsiniz. Modern bir yaşam için siz de Referans Ankara projesinde yerinizi alın.

Proje detayları; Referans Ankara

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.