Hakkımızda

Emlak Medya, 2020 yılında kurulmuş, sektörün gereklilikleri kapsamında yayın hayatına devam eden, emlak sektöründe öncü, konut projeleri, ofis ve ticari projeler gibi çeşitli konularda güncel içerikleri ve kampanyaları sunan bir web sitesidir.

İnşaat ve emlak sektöründe yapılan ve yapılmakta olan bütün projeleri tek bir alanda toplayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarına profesyonel bir şekilde, büyük titizlikle devam etmektedir. Sektörün içerisinde yer aldığı süre boyunca elde edilen bilgi, birikim ve tecrübeler yardımıyla müşterilerinin isteklerine yanıt olmak için çalışmalarına soluksuz devam etmektedir.

Emlakmedya.com web sitesi altında hizmetlerini sürdüren şirketimiz, Türkiye’nin dört bir yanından, en güncel ve en kaliteli konut projelerini sizlere sunarak, kullanıcılarının en doğru bilgilere ulaşmasını sağlarken, güncel konut kampanyaları ile bankaların oluşturduğu kredi, vade, faiz gibi haberleri de paylaşarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Kullanıcı dostu, tamamen çözüm odaklı bir ara yüze sahip olan Emlakmedya.com ile kullanıcılar istekleri doğrultusunda yaptıkları aramalarla, hem kendilerine en uygun konumlardaki projelerden bilgi sahibi olabilirken, hem de en uygun fiyatlarla bütçe ve ilgilerine göre istedikleri sonuçları değerlendirebilmektedir.

Emlakmedya.com kendisi ile iletişime geçen firmaların projelerini en güncel şekilde, ücretsiz bir şekilde yayına almakta ve bu sayede kullanıcılarının yeni projelerden anında haberdar olması olanağını sağlamaktadır.