Onur İnşaat

12.10.2021
92
Onur İnşaat
REKLAM ALANI

Çalışma hayatına 60 yıldan uzun süredir devam eden Onur İnşaat, 1960 yılların başlarında Trabzon’da faaliyetlerine başlamıştır. Birçok kaliteli proje ve başarılı çalışmaya imza atan şirket, çimento ve beton sektörlerinde de çalışmaktadır.

Onur İnşaat Hakkında

Trabzon’da başlayan macerası ile sektörde dikkat çeken Onur İnşaat, 1960 yıllarında kurulmuştur. 60 yılı aşkın tecrübesi ile kalite ve başarıdan taviz vermeden çalışmaktadır. Şirket inşaat alanındaki serüvenine, inşaat malzemeleri ile 1973 yılında başlamıştır. İstanbul’da çalışmalarını sürdüren şirket, çimento alanında kalitesi ile dikkat çekmektedir. Çimento piyasasındaki sahip olduğu tecrübe ve sağlam ilişkileri ile hazır beton sektörüne de giriş yapmıştır.

ARA REKLAM ALANI

İlerleyen yıllarda kurduğu iyi ilişkiler ve anlaşmalar ile büyüyen şirket, Onur İnşaat Malz. San. Tic. A.Ş. adıyla faaliyetlerini göstermiştir. 1994 yılında Set Beton A.Ş. ile anlaşma sağlayan şirket, hazır beton sektörüne iyi bir giriş yapmıştır. 5 yıl birlikte çalışan iki şirket, yeni iş birliklerine imza atmak üzere sonlandırılmıştır. Onur Beton olarak faaliyetlerine hazır beton sektöründe devam eden şirket, marka tescilini yaptırmıştır.

Müşterileri ile iyi ilişkiler kuran, kaliteli projeler ile onlara güven veren Onur İnşaat, bu doğrultuda adımlar atmaya devam etmektedir. Hayata geçirdiği projeler ile güvenli yaşam alanlarına imza atmaktadır. Onur İnşaat, Onur Park Life konut projesi ile sektörde dikkat çekici bir projeye imza atmıştır. Konumu, mimarisi ve donatıları ile dikkat çeken proje, güven veren bir yaşam ortamı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Onur İnşaat Projeleri

İletişim Bilgileri

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.