Deniz GYO

05.10.2021
94
Deniz GYO
REKLAM ALANI

25 yılı aşkın tecrübe ile gayrimenkul alanında faaliyetler sürdüren Deniz GYO, Denizbank A.Ş. bünyesinde yer alan bir şirkettir. Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 1995 yılında kurulmuş bir şirkettir.

Deniz GYO Hakkında

Gayrimenkul alanında projeler geliştiren, inşaatlara hayat veren Deniz GYO, 1995 yılında kurulmuştur. Ülkemizin başarılı bankalarından Denizbank A.Ş. bünyesinde yer alan şirket, inşaat ve gayrimenkul alanında faaliyetleri ile dikkat çekmektedir. Sermaye Piyasası Kurulu ve Bakanlık izinlerinin tamamlanması ile Aralık 2013 yılında kurulma kararı alınan şirket, Denizbank A.Ş. genel kurul toplantısında, gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak hayat bulmuştur.

ARA REKLAM ALANI

Halka açık anonim ortaklık yapısına sahip şirket, birçok alanda hizmet vermektedir. Faaliyet verdiği portföy arasında, gayrimenkuller, gayrimenkul projeleri, gayrimenkule dayalı haklar, sermaye piyasası araçları ve Sermaye Piyasası Kurulunca belirlenecek diğer varlık ve haklar yer almaktadır. Büyümesini her geçen gün arttıran şirket, kuruluşu ile birlikte Pupa Gayrimenkul Kiralama ve Yönetim Hizmetleri A.Ş.’yi satın almıştır. Hızlı bir şekilde sektörde ilerleyen şirket, projeleri ile sektörün önde gelen firmalarından birisi haline gelmiştir.

Yatırım ve çalışmalarına son sürat devam eden Deniz GYO, birçok projeye hayat vermektedir. Projelerin inşasına devam eden ve tamamladığı projelerden kira geliri elde eden bir yapıya sahiptir. Modern ve gelişmiş konut projeleri inşa eden şirket, kaliteli yaşam alanları inşa etmektedir. Deniz GYO hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı websitesine aşağıda yer alan linkten ulaşabilmektesiniz. Şirket borsada işlem görmektedir.

Deniz GYO Projeleri

  • Le Chic Bodrum
  • Le Chic Tarabya
  • Bahçeşehir Çarşı
  • Göksu AVM
  • Metrokent Çarşı
  • Metrokent Eğitim Yapıları
  • Karaköy Binası

Deniz GYO İletişim Bilgileri

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.